9:45 1403/04/25
استاندار جدید آذربایجان‌شرقی خبرداد:

اعلام نیازهای اصلی استان در مراسم معارفه روز دوشنبه/ نگاه یکسان به تمام نقاط استان خواهم داشت

صافی – استاندار جدید آذربایجان‌شرقی گفت: بنده در کنار برنامه‌های مدون استان از جمله طرح آمایش استان و سند تدبیر و توسعه، تلاش برای نگاه یکسان به تمام نقاط استان خواهم داشت.
no-photos

محمدرضا پورمحمدی امروز در گفت‌وگویی اظهار کرد: برنامه‌، اولویت‌بندی و سیاست‌‌گذاری‌های مختلفی برای استان داریم که جزئیات و ابعاد مختلف با در نظر گرفتن نیازهای اصلی استان را در مراسم معارفه روز دوشنبه، دوازدهم آذرماه ارائه می‌کنم.

وی با تاکید به اینکه بنده همیشه در جلسات مختلف گفته‌ام که توسعه یک کار چند وجهی و همه جانبه است، تصریح کرد: در امر توسعه نمی‌توان یک بخش را دید و از بخش دیگر غافل شد چراکه در آن صورت توسعه‌ای اتفاق نمی‌افتد.

استاندار جدید آذربایجان‌شرقی اضافه کرد: توسعه یک تحولی است که در ابعاد کمی و کیفی ایجاد می‌شود و برنامه‌های بنده نیز ارتقای کیفیت و کمیت توام با یکدیگر است.

وی با بیان اینکه اگر هدف نهایی ما توسعه استان است، باید تمام بخش‌ها و ظرفیت‌ها در نظر گرفته شود، افزود: طبق برنامه‌های بنده، باید صنعت، خدمات شهری و روستایی، رفاه به صورت یکسان و هماهنگ اتفاق بیافتد.

پورمحمدی متذکر شد: بنده در کنار برنامه‌های مدون استان از جمله طرح آمایش استان و سند تدبیر و توسعه، تلاش برای نگاه یکسان به تمام نقاط استان خواهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: قطعاً در کنار تمام برنامه‌های بنده، تلاش برای کاهش نابرابری، رفع فقر و محرومیت‌زدایی در تمام مناطق انجام خواهد گرفت تا بتوانیم رفاه و آسایش را به صورت یکسان و هماهنگ در سراسر استان جاری سازیم.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت