امروز: چهارشنبه، ۶ مهر ۱۴۰۱ ۰۱:۰۶

حناچی سرپرست شهرداری تهران شد

صافی – با رای اعضای شورای شهر تهران، پیروز حناچی به عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب شد.

با رای اعضای شورای شهر تهران، پیروز حناچی به عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب شد.

در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر تهران که بعد از ظهر امروز برگزار شد، پیروز حناچی از مجموع ۲۰ رأی مأخوذه با ۱۷ رأی اعضای شورای شهر تهران به عنوان سرپرست شهرداری تهران تعیین شد.

محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران در جلسه فوق العاده بعداظهر امروز یکشنبه بیست و هفتم ابان ماه برگزار شد با اشاره به اینکه آخرین روز تصدی جناب آقای افشانی در شهرداری تهران محسوب شده و شهرداری امکان استفاده از خدمات ایشان و سایر مصادیق این قانون را نخواهد داشت گفت: حضور حدود شش ماهه جناب آقای افشانی در شهرداری تهران، هرچند که همانند دوره مسئولیت جناب آقای نجفی، شهردارمنتخب این شورا، کوتاه بود ،اما متضمن دستاوردهایی بود که اخلاقا بایست از این دستاوردها قدردانی صورت گیرد.

وی ادامه داد: تعیین تکلیف و فعال شدن مجدد پروژه های عمرانی نیمه تمام شهری که تونل آرش، ادامه بزرگراه شهید صیاد شیرازی و چندین زیرگذر و روگذر در بزرگراه ها از جمله آنان محسوب می شد یکی از اولویتهای جناب آقای افشانی بود که در دوران مسئولیت ایشان انجام و به افتتاح رسید.

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تقویت نظارت بر حوزه خدمات شهری، ارائه برنامه سوم توسعه شهرتهران به شورای شهر و اجرای طرح ترافیک جدید از جمله اقداماتی بود که در زمان مسئولیت ایشان در شهرداری صورت گرفت.

وی ادامه داد: شورای پنجم تمایل داشت جهت حفظ ثبات در مدیریت شهری، از تداوم خدمات ایشان در شهرداری استفاده کند اما با تصویب قانون جدید این امکان ممکن نشد.

رییس شورا همچنین از سایر مدیران وکارکنان شهرداری تهران که مشمول اصلاحیه قانون منع بکار گیری بازنشستگان می شوند نیز جهت انجام خدمات صادقانه و دلسوزانه طی دوران خدمت آنها قدردانی کرد و گفت: امیدواریم مدیریت شهری بتواند از دانش و تجربه آن جهت بهبود توانمندی مدیران وکارکنان استفاده کند.

حجت نظری نیز با اشاره به انتخاب حناچی گفت: تا زمان صدور حکم حناچی، تصمیم به انتخاب سرپرست گرفتیم که اعضای شورای شهر تهران وی را به عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب کردند.

اخبار مرتبط
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از این بخوانید...