16:44 1403/03/30

گشایش نمایشگاه توانمندی های نیروی هوایی در تبریز

بخشی از توانمندی های نیروی هوایی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز به نمایش گذاشته شد.

به گزارش صافی، فرمانده پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز گفت : در این نمایشگاه گوشه ای از گشایش نمایشگاه توانمندی های نیروی هوایی در تبریزظرفیتهای دفاعی نیروهای هوایی در حوزه هواپیمای شکاری صاعقه ، رهگیر اف -۵ ، بمب افکن میگ -۲۹ و سامانه های بهینه سازی شده دفاع هوایی و جنگهای نوین به نمایش گذاشته شده است .

امیر حمید واحدی با اشاره به آثار برپایی این نمایشگاه افزود : در طول سه سال گذشته که توانمندی نیروی هوایی در قالب این نمایشگاه تخصصی در  معرض دید عموم قرار گرفته است ، میزان علاقمندی و جذب جوانان آذربایجانی به حوزه هوایی چندین برابر شده است .
وی گفت : بخش مهمی از کارکنان فنی و خلبانان جوان جذب شده به پایگاه دوم شکاری در سه سال گذشته از فرزندان آذربایجان به خصوص شهر تبریز است .

نمایشگاه توانمندی های نیروی هوایی  تبریز از ۱۲ تا ۲۲ بهمن همه روزه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و بعد از ظهر از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰ در پایگاه دوم شکاری شهید فکوری برای بازدید عموم دایر است.

حراست از آسمان سر ایران به عهده پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز است.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت