22:50 1403/03/04

رضا حسین زاده گوینده اخبار بازنشسته شد؟

مدتی است که رضا حسین زاده گوینده خبر را در تلوزیون نمیبینیم, این گوینده خبر میگوید بدون هیچ دلیلی از کار معلق شدم .

رضا حسین زاده گوینده اخبار صدا و سیما امسال به صورت ناگهانی از کار در بخش خبری صدا و سیمای ایران معلق شده است, او در این باره توضیحاتی میدهد.
مدتی بود که که وقتی به بخش های مختلف خبری تلویزیون نگاه می انداختیم رد و نشانی از رضا حسین زاده، گوینده خبر نمی دیدیم تا اینکه چندی پیش خبر و خامت حال او و بستری شدن این گوینده در بیمارستان منتشر شد.
علت غیبتش در بخش اخبار تلویزیون را که جویا شدیم هر کسی دلیلی را برای آن آورد؛ عده ای کسالت و بیماری، عده ای بازنشستگی و … اما خودش به هیچ وجه زیر بار برچسب بازنشستگی نمی رود.
او می گوید به دلیل ساختار سیاسی که این شغل دارد متاسفانه محدودیت هایی را به وجود می آورد:«من به مدت دو سال درگیر داستان هایی شدم و چند ماهی است بدون هیچ دلیلی از کار معلق شده ام. من برای دوری از سیاه نمایی مورد نظر و تاکید مقام معظم رهبری سکوت محض کردم تا خدایی نکرده آب به آسیاب دشمن ریخته نشود و شبکه های ماهواره ای از حرف هایم سوءبرداشت نکنند. من خودم را سرباز این نظام و افسر جنگ نرم آن می دانم و تنها درخواستم این است که با ریاست سازمان دکتر علی عسگری ملاقات کنم و حرف هایم را فقط و فقط به خودشان بزنم چراکه «گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش …». از وی می خواهم به تنها نامه من که روی میزشان است رسیدگی کنند.»
حسین زاده می گوید:«من قرارداد همکاری تا پایان امسال را نیز داشتم اما بدون هیچ دلیلی از کار معلق شدم.»
او می افزاید:«من اصلا عنوان بازنشستگی را قبول نمی کنم و آن را به شدت تکذیب می کنم و به آن اعتراض دارم. به عقیده من بازنشستگی برچسبی است برای کمرنگ نشان دادن زشتی خانه نشینی یک خبرخوان که یک سیاستمدار است. اگر در تاریخچه خبر صداوسیما نگاه کنید هیچ گوینده ای در ۴٨ سالگی بازنشسته نشده است. مگر برای وکلای مجلس یا یک سیاستمدار، بازنشستگی معنا دارد؟ تا کی آزمون و خطا؟ ١٨ ساله بودم که وارد سازمان صداوسیما شدم و ۳۰ سال است که در این حوزه فعالیت می کنم و درست در زمانی که یک گوینده به پختگی و اوج بلوغ رسانه ای رسیده، برند شده است و می توان از تجربیات او بهترین استفاده را کرد، کنار گذاشته می شود.»

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت