21:56 1403/03/10

این ۵ مزاحم را از روی میز کار خود بردارید!

صافی – هیچ چیز به اندازه یک میز مرتب و تمیز نمی‌تواند به کارمندان کمک کند تا وظایف خود را درست انجام دهند. تفاوتی ندارد در محیط اداره باشید یا در خانه. وقتی قصد کار کردن دارید بهتر است میزتان را از برخی موارد اضافی خالی کنید تا کارایی خود را چندین برابر کنید.
no-photos

صافی به نقل از بیزینس اینسایدر نوشت: «بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله «بازاریابی کسب و کار هاروارد»، یک میز کثیف می‌تواند بر میزان بهره‌وری و توانایی شما برای انجام وظایف کارآمد در محل کار اثر منفی داشته باشد. نگهداری برخی موارد روی میز نیز اثری مشابه دارد.

ظرف غذا

ممکن است فکر کنید که عاقلانه است ناهار خود را در میز کار خود بخورید تا نرخ انجام کارهایتان را بهبود ببخشید اما خبر بد برای شما این است که موضوع مذکور به شدت به وضعیت فعالیت‌هایتان صدمه می‌زند. پروفسور کیمبرلی السباخ از دانشگاه کالیفرنیا، در مقاله‌ای در سال ۲۰۱۵ گفت: ما می‌دانیم که خلاقیت و نوآوری زمانی رخ می‌دهد که مردم محیط زیست خود را تغییر دهند و بنابراین ماندن در داخل اتاق کار برای ساعات طولانی ایده‌های شما را نابود می‌کند.

لیوان قهوه و چای کثیف

فنجان‌های قهوه و چای شسته نشده در اطراف میز شما نه تنها منظره‌ای ناخوشایند دارد بلکه می‌تواند راندمان کاری شما را به شدت کاهش دهد.

بهتر است به محض آن که قهوه خود را نوشیدید، فنجانش را از روی میزتان بردارید؛ چرا که می‌تواند فضای کاری شما را به هم بزند.

اسناد رسمی و حقوقی

همه ما در دفاتر حقوقی کار نمی‌کنیم پس نیازی نداریم مدارک جریمه، اسنادی مثل چک و سفته و… را تمام روز جلوی چشم خود قرار دهیم. این کار گاهی یک روز کامل و حتی گاهی تا چند هفته اعصابتان را خراب می‌کند. بهتر است اسناد را به کیف مدارکتان انتقال دهید.

تلفن همراه

اگر فردی پرمشغله هستید، حتما تلفن همراهتان را از روی میز بردارید. تلفن همراهتان می‌تواند تبدیل به بدترین مزاحم روی میز شما شود؛ حتی اگر هشدارش را قطع کرده باشید یا روی نور و ویبره باشد. گاهی با ورود به منوی تلفن همراه یا شبکه‌های اجتماعی ساعت‌ها غرق می‌شوید و فراموش می‌کنید کارهای معوقه دارید؛ در نتیجه از سوی مدیر محل کارتان تنبیه و جریمه می‌شوید.

شیرینی

درست است که در حین کار گاهی نیاز داریم خوراکی بخوریم اما بهتر است این خوراکی‌ها شامل نوشیدنی‌ها یا مواد مغذی سالم مثل میوه‌ها باشد.

نواع شیرینی و شکلات، آبنبات و کوکی می‌تواند در نقش تخریب‌گر سلامتی، اضافه وزن و احساس کسالت شما در محیط کار عمل کند. بنابراین بهتر است دور انواع خوراکی‌های شیرین روی میز خود را خط بکشید.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت