22:27 1403/03/04

تکذیب درگیری بر سر جعبه سیاه هواپیما

no-photos

در شرایطی که یکی از اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اعلام کرده بود که بر سر دریافت جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده درگیری به وجود آمده، سازمان هواپیمایی کشوری این موضوع را تکذیب کرد.

پارسایی عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس صبح امروز ادعا کرد که پس از پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما گروهی سعی داشته‌اند با اعمال فشار به استانداری جعبه سیاه را از مسیر دادستانی منتقل نکرده و مستقیما بدون رویت آن به تهران ارسال کنند.

با این حال، جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به ایسنا این موضوع را تکذیب کرد و گفت: نمایندگان این سازمان در حین دریافت جعبه سیاه با دادستانی همکاری‌های لازم را به عمل آورده و هیچ درگیری و مشکلی در این زمینه به وجود نیامده است.

سازمان هواپیمایی کشوری صبح امروز دریافت جعبه سیاه را تایید کرد و پس از آن اعلام شد که با طی شدن مراحل قانونی این جعبه به سازمان هواپیمایی کشوری ارجاع داده می‌شود تا اطلاعات آن مورد ارزیابی دقیق قرار گیرد.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت