22:53 1403/03/10

فرمانده سپاه عاشورا در مراغه: اجازه نخواهیم داد دشمن امنیت ما را زیر سوال ببرد

فرمانده سپاه عاشورا در شهرستان مراغه گفت : هدف اصلی دشمن در جریانات اخیر که نقشه آن را از مدت ها قبل برنامه ریزی کرده بود سوءاستفاده از اعتراض به حق مردم و درنهایت براندازی نظام بود

به گزارش صافی ؛ سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم صبح یکشنبه در جمع کارکنان سپاه و برخی از مسئولان شهرستان مراغه با اشاره به نا آرامی های اخیر در کشور گفت : دشمن مدت ها قبل برای ایجاد نا آرامی در کشور برنامه ریزی کرده بود و از اعتراض به حق مردم به گرانی و نا عدالتی سوء استفاده کرد .

وی با بیان اینکه دشمن از اغتشاشات اخیر به دنبال تحقق سه هدف مهم بود افزود : هدف اول دشمن این بود که نارضایتی های جامعه را تبدیل به بدبینی مردم از نظام کند و از طرفی این بدبینی موجب ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور شود .

فرمانده سپاه عاشورا تصریح کرد : دشمنان انقلاب چشم دیدن امنیت را در کشوری که با تمام وجود توطئه به راه انداخته اند، ندارند و ازاین‌رو هدف بعدی دشمن در ناآرامی های اخیر زیر سؤال بردن امنیت کشور بود .

وی تأکید کرد : برای به ایجاد این امنیت هزاران شهید تقدیم شده است و به راحتی اجازه نخواهیم داد دشمن امنیت ما را زیر سؤال ببرد و در حال حاضر نیز رزمندگان مدافع حرم برای حفظ این امنیت کیلومترها دورتر در منطقه با دشمن مقابله می کنند.

سردار خرم اضافه کرد : براندازی جمهوری اسلامی با توسل به هر روشی هدف بعدی دشمن از جریانات اخیر در کشور بود ، چرا که جمهوری اسلامی تنها نظامی است که با منافع شوم استکبار جهانی به مقابله پرداخته است ازاین‌رو دنبال کوچک‌ترین بهانه ای است تا بتواند ضربه ای به نظام وارد کند.

وی در ادامه با اشاره به راهکارهای مقابله با این توطئه‌ها گفت : آگاهی بخشی و تبیین مسائل در بین مردم بخصوص طیف جوان باعث خواهد شد دشمن نتواند به راحتی اهداف شوم خود را عملی کند؛ ازاین‌رو وظیفه معلمان و اساتید بیش از هر کسی سنگین تر خواهد بود.

فرمانده سپاه عاشورا وحدت و هماهنگی بین مسئولان را عامل بعدی مقابله با نقشه های دشمنان دانست و اظهار داشت : تمامی مسئولین در مبانی مقدس انقلاب اسلامی هم عقیده هستند و اختلاف در سلیقه ها نباید باعث شود دشمن سوء استفاده کند

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت