5:01 1403/03/08

پایان دور ششم المپیاد جهانی شطرنج/ شکست تیم پسران مقابل چین و برتری تیم دختران مقابل چک

صافی – در پایان دور ششم مسابقات شطرنج المپیاد جهانی باتومی تیم ملی پسران مقابل چین شکست خورد و تیم ملی دختران مقابل جمهوری چک به برتری رسید.
no-photos

دور ششم مسابقات شطرنج المپیاد جهانی برگزار شد که تیم ملی مردان ایران مقابل چین با نتیجه ۱.۵ بر ۲.۵ مغلوب شد. در این دور پرهام مقصودلو، پویا ایدنی و علیرضا فیروزجا مقابل شطرنج‌بازان چینی به تساوی رسیدند و محمدامین طباطبایی شکست خورد.

اما تیم ملی دختران ایران مقابل تیم جمهوری چک با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید. ساراسادات خادم‌الشریعه و مبینا علی‌نسب مقابل حریفانشان به برتری رسیدند و مطهره اسدی و میترا حجازی‌پور به تساوی بسنده کردند.

اکنون تیم دختران ایران با ۱۷ امتیاز در رده دهم و تیم پسران با ۱۷ امتیاز در رده بیست‌ودوم قرار دارد. دور هفتم این رقابت‌ها فردا ساعت ۱۴:۳۰ برگزار می‌شود که تیم ملی دختران ایران در این دور به مصاف هلند و تیم ملی پسران ایران به مصاف دومینیکن خواهد رفت.

چهل و سومین دوره مسابقات شطرنج المپیاد جهانی از دوم تا ۱۳ مهر به میزبانی باتومی گرجستان در یازده دور برگزار می‌شود که تیم ملی ایران با ۱۰ شطرنج‌باز در این رقابت‌ها در قالب دو تیم حضور دارد.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت