4:11 1403/03/08
پپ گواردیولا:

پزشکان گفته‌اند آگوئرو می‌تواند بازی کند/ ناگلزمن موفق خواهد شد

صافی – پپ گواردیولا در آستانه بازی با هوفنهایم به تمجید از سرمربی رقیب پرداخت.
no-photos

پپ گواردیولا در آستانه بازی تیمش در زمین هوفنهایم در هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از اشتیاقش به رویارویی با سرمربی جوان تیم آلمان سخن گفت.

سرمربی منچسترسیتی در این باره اظهار داشت: 5 فینال در مرحله گروهی پیش رو داریم و فردا موعد اولین فینال است.لیگ قهرمانان اروپا، رقابت‌های بسیار باکیفیتی است. برای همه تیم‌ها بازی و موفقیت در این جام کار دشواری به نظر می‌رسد. تلاش می‌کنم در اوج باشیم. به نظرم در حال پیشرفت و برداشتن گام‌های رو به جلو هستیم. ناگلزمن به عنوان یک سرمربی بسیار جوان تیمش را مدام در وضعیت بهتری نسبت به گذشته قرار می‌دهد. اطمینان دارم او موفقیت‌های زیادی در دوران مربیگری کسب خواهد کرد. مشتاق رویارویی با ناگلزمن و تیمش هستم.

او درباره مصدومان تیمش افزود: دی‌بروینه اولین جلسه تمرینی خودش را پشت سر گذاشت و حالا باید ببینیم چه زمانی آماده بازی کردن می‌شود. بازی بسیار مهمی داریم و روز بازی تصمیم می‌گیریم از آگوئرو استفاده کنیم یا ژسوس. پزشکان گفته‌اند سرخیو می‌تواند بازی کند. دلف را نداریم و یکشنبه هم او را نخواهیم داشت.هنوز زمان زیادی تا بازی با لیورپول باقی مانده پس امیدوارم مندی به آن رقابت برسد.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت