16:20 1403/03/30
ماسیمیلیانو آلگری:

یانگ بویز فیزیکی بازی کرد/ بازیسازی و تمام‌کنندگی شاخصه‌های اصلی دیبالا هستند

صافی – ماسیمیلیانو آلگری از برتری تیم فوتبال یوونتوس مقابل یانگ بویز در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان یک ۳ امتیاز کلیدی یاد کرد و گفت که حریف فیزیکی بازی کرده است.
no-photos

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پس از بازی با یانگ بویز اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و زود از حریف پیش افتادیم. تنها یک بار و وقتی که موقتا 10 نفره بودیم، روی دروازه ما خطر ایجاد شد که شزنی توپ را مهار کرد. فرصت‌های زیادی داشتیم و باید با چابکی بیشتر در حملات، گل‌های بیشتری به ثمر می‌رساندیم.

او درباره مهاجم آرژانتینی تیمش عنوان کرد: برای دیبالا خوشحالم. او در حال پیشرفت است و اخیرا با انسجام بیشتری بازی می‌کند. در این بازی تمام بازیکنان خوب بازی کردند و برابر تیم سازمان یافته یانگ بویز، قدرت خود را نشان دادند. یانگ بویز تیمی فیزیکی بود و تا حد امکان سعی می‌کرد سد راه بازیکنان ما شوند. بازی سختی داشتیم. بازیسازی و تمام‌کنندگی 2 شاخصه مهم دیبالاست. این پیروزی کلیدی و مهم، نتیجه آمادگی بازیکنانم بود.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت