22:47 1403/03/04

افتتاح 4 کلانتری جدید در پایتخت همزمان با هفته ناجا

صافی – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از افتتاح چهار کلانتری جدید در پایتخت همزمان با هفته ناجا خبر داد.
no-photos

 سرهنگ مراد مرادی در جمع خبرنگاران در تشریح برنامه‌های ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در هفته ناجا اظهار کرد: این ستاد برنامه‌های متنوعی در هفته نیروی انتظامی برگزار می‌کند، همزمان با آغاز نخستین روز هفته ناجا (جمعه) رؤسای پلیس تخصصی پایتخت و مجموعه انتظامی تهران بزرگ در نماز جمعه حضور پیدا کرده و کارشناسان نیروی انتظامی با حضور در نماز جمعه به بررسی مشکلات شهروندان می‌پردازند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: روز جمعه نمایشگاهی در ضلع جنوبی میدان انقلاب توسط ستاد فرماندهی فاتب برپا می‌شود، در هفته ناجا افتتاح مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهور تهران، افتتاح مرکز مشاوره خانه جوان، افتتاح چهار کلانتری جدید در مناطق جنوبی پایتخت، طرح ویزیت رایگان در مراکز بهداری ناجا در سطح شهر تهران، ارائه خدمات رایگان مشاوره در 11 مرکز مشاوره، استقرار واحد رسیدگی به تخلفات خودرویی در ستاد ترخیص خیابان زنجان به منظور تسریع در رسیدگی به مشکلات شهروندان، تمدید ساعت خدمت در ستادهای ترخیص راهنمایی و رانندگی و افزایش کار صدور گواهی عدم پیشینه در مراکز تشخیص هویت تا ساعت 19 انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: در 35 فرهنگسرای شهر تهران کارشناسان مجموعه پلیس تخصص حاضر و در حوزه‌های مختلف از جمله فضای مجازی، آسیب‌های خانواده، پیشگیری از اعتیاد و… کارگاه آموزشی برگزار می‌شود همچنین تئاتر خیابانی در معابر شلوغ پایتخت و مدارس به منظور آموزش شهروندان و دانش‌آموزان با مسائل مختلف در زمینه قوانین و مقررات حمل و نقل و ترافیک و… برگزار شده و طی برنامه‌ای در راهنمایی و رانندگی تهران از رانندگان در حوزه‌های مختلف مانند تاکسیرانی، اتوبوسرانی و… که فاقد تخلف بودند، تقدیر می‌شود.

سرهنگ مرادی با اشاره به بازدید دانش‌آموزان مقاطع مختلف از مراکز پلیس، کلانتری‌ها و پلیس 110 در هفته ناجا گفت: ستادهای ترخیص و واحدهای رسیدگی در این هفته تا ساعت 17 بعد از ظهر به شهروندان ارائه خدمت می‌دهند همچنین حضور کارشناسان پلیس در برنامه‌های صدا و سیما به منظور آشنایی شهروندان برای آموزشهای همگانی و پیشگیری اجتماعی صورت می‌گیرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس به مسائل اجتماعی نگاه امنیتی و انتظامی نخواهد داشت، متذکر شد: معتقدیم مسائل اجتماعی با بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان و همراهی با مردم حل می‌شود، در همین راستا یک نشست تخصصی در هفته ناجا با مدیران اصحاب رساانه و اساتید دانشگاه برگزار می‌شود.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت