17:32 1403/03/30

تدوین گزارش کمیسیون امنیت ملی مجلس از ابعاد حمله تروریستی اهواز

صافی – رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از تدوین گزارش نهایی این کمیسیون درباره ابعاد حمله ترویستی اهواز خبر داد.
no-photos

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به حمله تروریستی اهواز، گفت: تاکنون جلسات متعددی با نمایندگانی از دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی درباره ابعاد حمله تروریستی اهواز داشته‌ایم و این جلسات در روزهای آینده نیز برای روشن شدن ابعاد بیشتری از موضوع ادامه می‌یابد.

“بازداشت تعدادی از مقصران حادثه تروریستی اهواز و معرفی آنها به دادگاه”

وی افزود: پس از اینکه حمله تروریستی اهواز اتفاق افتاد، تیمی از سوی کمیسیون امنیت ملی مجلس به منطقخ وقوع حادثه اعزام شد و اگر نیازی باشد، دوباره تیمی از سوی مجلس برای بررسی دقیق‌تر ابعاد این حمله تروریستی اعزام خواهد شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس اضافه کرد: با توجه به جلساتی که تاکنون با نمایندگانی از دستگاه‌های اطلاعاتی، انتظامی و امنیتی برای بررسی ابعاد حمله تروریستی اهواز داشته‌ایم و نیز جمع‌بندی کلی که از نشست غیرعلنی مجلی پیرامون این موضوع تشکیل شده، گزارشی در این باره تهیه و تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس خواهیم کرد.

نماینده مردم اسلام‌آباد و گیلانغرب در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در این گزارشی که درباره ابعاد حمله تروریستی اهواز تدوین خواهیم کرد، بدون تعارف عوامل مقصر در این حادثه را در گزارش قید خواهیم کرد.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت