22:52 1403/03/04
میرسلیم:

اقتدار موشکی ایران متکی بر دانش و تجربه 35 ساله است

صافی – عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تمام دشمنان و بدخواهان ما باید بدانند از تسلط نظامى سپاه که یکى از وجوه آن توانمندی موشکى است در امان نیستند.
no-photos

مصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریسیت‌های شرق رود فرات گفت: این حملات موشکى کمترین کارى بود که باید نسبت به عوامل خبیث و آدم‌کش داعش انجام مى‌گرفت.

وی درباره این موضوع که عملیات موشکی سپاه چه میزان می‌تواند در اقتدار منطقه‌ای ایران تاثیر گذار باشد، خاطرنشان کرد: اقتدار موشکى ایران متکى به دانش و تجربه‌اى 35 ساله است و حکایت از اقتدارى دقیق و بى‌بدیل دارد.

میرسلیم تاکید کرد: تمام دشمنان و بدخواهان ما باید بدانند از تسلط نظامى سپاه که یکى از وجوه آن توانمدی موشکى است در امان نیستند و بهتر است تا دیر نشده به اصلاح خود بپردازند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این سوال که حمله موشکی سپاه چه تاثیری بر قدرت بازدارندگی ایران خواهد داشت؟ گفت: این عملیات باعث تنبیه داعش و هم پیمانانش و همه آدمکشانى است که در منطقه اجیر شده‌‌اند و قطعا بر انزواى آنها خواهد افزود.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت