17:25 1403/03/30

برنامه روز هجدهم جام جهانی/ شگفتی دیگری در راه است؟

با برگزاری دو مسابقه پرونده روز هجدهم جام جهانی هم بسته خواهد شد تا چهره دو تیم دیگر صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شود.

مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی دوشنبه با برگزاری دو مسابقه دیگر ادامه خواهد یافت.

ساعت ۱۸:۳۰، برزیل – مکزیک، ورزشگاه سامارا

شاگردان تیته بعد از کسب ۷ امتیاز در مرحله گروهی در حالی به مصاف مکزیک می‌روند که کاستا را در اختیار ندارند و احتمالا مارسلو هم به این بازی نمی‌رسد. درخشش کوتینیو در بازی‌های اخیر، کاملا توانسته در تیررس رسانه‌ها قرار بگیرد. مکزیک نیز بعد از شکست غافلگیر کننده برابر سوئد حالا به خوبی می‌داند کار سختی دراین مرحله دارد. آن‌ها به تیم یک هشتم معروف هستند چون ۵ دوره جام جهانی است که در این مرحله حذف می‌شوند. حالا هم کار سختی در انتظار مکزیکی‌هاست.

بعد از حذف آلمان، آرژانتین، پرتغال و اسپانیا به عنوان مدعیان قهرمانی، حالا آزمونی سخت در انتظار برزیل است و باید دی آیا این تیم می‌تواند به مرحله بالاتر صعود کند یا شگفتی دیگری رقم می خورد.

ساعت ۲۲:۳۰، بلژیک – ژاپن، ورزشگاه روستوف

شاید آسان‌ترین مصاف برابر بلژیک رویارویی با ژاپن باشد. دیداری که انتظار می‌رود با انجام بازی یک طرفه از سوی یکی از مدعیان قهرمانی انجام گیرد. بلژیک تیم شکست ناپذیر این روزهای فوتبال جهان در حالی با ژاپن بازی می‌کند که در بازی قبل برابر انگلیس در غیاب خیلی از نفرات اصلی خود از جمله لوکاکو و هازارد توانست برنده از زمین خارج شود.

ژاپن نیز با ۴ امتیاز و به دلیل کارت زرد کمتر راهی این مرحله شد. این دو تیم در جام جهانی ۲۰۰۲ هم برابر هم قرار گرفتند که این مسابقه با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت