17:57 1403/03/30
فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری:

40 هزار نفر از عشایر چهارمحال و بختیاری بسیجی هستند

صافی – فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه عشایر استان ۳۰۰ شهید تقدیم نظام کرده‌اند، گفت: ۴۰ هزار نفر از عشایر چهارمحال و بختیاری عضو پایگاه‌های بسیج هستند.
no-photos

سردار علی‌محمد اکبری ظهر امروز در شهدای عشایر استان اظهار داشت: مردم غیرتمند سراسر کشور از جمله استان چهارمحال و بختیاری دفاع جانانه‌ای در مرزها داشته‌اند.

وی با اشاره به شهادت 2 هزار و 438 نفر از استان ار انقلاب تاکنون افزود: این دلیر مردان همیشه مایه سرافرازی استان و ملت بزرگ ایران اسلامی بوده و هستند.

فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه عشایر استان با فرهنگ و آداب و رسوم خود زیبایی خاصی به این استان بخشیده‌اند، بیان کرد: عشایر استان در دوران دفاع مقدس با دلاوری و از خودگذشتگی در مناطق عملیاتی حضور یافتند و در برابر دشمن متجاوز و نظام سلطه و استکبار ایستادند.

اکبری ادامه داد: عشایر همیشه مایه سرافرازی استان و ملت بزرگ ایران اسلامی بوده‌اند و هستند که بیش از 40 هزار نفر از عشایر عضو پایگاه‌های بسیج هستند.

وی خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس امسال، بیش از 50 عنوان برنامه در مناطق استان برگزار شد. امروز نیزهمزمان با سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به استان یادواره 300 شهید عشایر استان برگزار شد.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت