0:10 1403/03/05
شاهین ایزدیار:

امیدوارم 6 طلا بگیرم تا کره جنوبی را در جدول مدالی بگیریم

صافی – شاهین ایزدیار، شناگر طلایی کشورمان در رقابت‌های پاراآسیایی ابراز امیدواری کرد که بتواند ۶ مدال طلا در این مسابقات به دست بیاورد.
no-photos

شاهین ایزدیار پس از کسب نخستین مدال طلای کاروان ایران در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: خیلی خوشحالم که توانستم در ماده غیرتخصصی خودم یعنی صد متر پروانه، مدال طلا بگیرم و اولین طلای کاروان ایران را کسب کنم. از استرس اینکه آیا می توانم در این ماده طلا بگیرم یا نه، دو شب نخوابیدم. خدا را شکر در اولین ماده طلا گرفتم و امیدوارم تعداد مدال‌های طلایم را به عدد 6 برسانم تا جایگاه کاروان ایران را ارتقا دهم و بالاتر از کره جنوبیدر جایگاه سوم مدالی مجموع برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کرد بتواند به طلای بخش صد متر پروانه دست یابد یا خیر، گفت: روی کاغذ در حد و اندازه مدال طلا بودم، اما با توجه به شرجی بودن هوا در اندونزی، دو روز است که سرما خورده‌ام و نتوانستم رکورد خودم را بزنم. ماده اول هم مانند قلق‌گیری است. خیالم راحت شد و امیدوارم در روزهای آینده، طلاهای بعدی را کسب کنم.

شناگر کشورمان درباره اینکه قصد دارد مدال طلای خود را به چه کسی تقدیم کند، تصریح کرد: اولین مدال طلایم را به مهدی ضیایی، مربی خود تقدیم می‌کنم که زحمت زیادی برای من کشید.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت