4:01 1403/03/08
حاجی دلیگانی:

قانون تبدیل کاربری اراضی مدارس تعیین تکلیف شد

صافی – عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف قانون تبدیل کاربری اراضی مدارس در جلسه این کمیسیون خبر داد.
no-photos

حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، درباره مصوبات امروز کمیسیون برنامه و بودجه، گفت: بحث و گفت‌وگوهایی درباره مسائل مربوط به آموزش و پرورش صورت گرفت که محور آن به نوعی تقویت بودجه آموزش و پرورش بود و بیشتر مواد آن رای آورد.

وی در ادامه تصریح کرد: مقرر شد یک درصدی از درآمد بانک‌ها و موسسات مالی که در قانون بودجه هم پیش‌بینی شده بود برای سرانه مدارس، افزایش حقوق فرهنگیان و همچنین خدمتگزاران مدارس هزینه شود.

حاجی دلیگانی درباره موضوع اراضی مدارس، گفت: قانونی که درباره تبدیل کاربری اراضی مدارس برای تامین درآمد آموزش و پرورش بود، تعیین تکلیف شد و قرار بر تامین اعتبار شد.

وی درباره نحوه تقسیم این اعتبارات، گفت: قرار شد 30 درصد در اختیار مدرسه، 20 درصد در آموزش پرورش ناحیه یا منطقه 30 در‌صد در اختیار آموزش و پرورش و 5 درصد هم در اختیار کانون‌های پرورش فکری نوجوانان اختصاص داده شود.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت