5:11 1403/03/08
آیت‌الله علم‌الهدی:

مدیریت غلط برخی از ‌آقایان مشکلات اقتصادی را برای مردم به وجود آورد‌

صافی – نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه ‌مشکلات معیشتی سبب شده اداره زندگی برای قشر آسیب‌پذیر‌ سخت شود، گفت: مدیریت غلط اقتصادی برخی از آقایان مشکلات اقتصادی را برای مردم به وجود آورده و بارها در این مورد به مسئولان تذکر داده بودیم‌.
no-photos

آیت الله سید احمد علم الهدی، با اشاره به مشکلات معیشتی مردم اظهار داشت: ‌مشکلات معیشتی سبب شده اداره زندگی برای قشر آسیب‌پذیر‌ سخت شود و حتی ظرفیت گذران زندگی روزمره هم برای آنها وجود ندارد و نمی‌توانند با این درآمد، زندگی خود را اداره کنند.

وی با ‌‌بیان اینکه قطعاً همه مردم این گرانی‌ها را حس می‌کنند و به نظر من حتی این گرانی مافوق حس است، افزود: ‌وضعیت گرانی برای معیشت مردم دردسر ایجاد کرده ‌و از سوی دیگر اجناس گران است و ‌نوسان اقتصادی قدرت برنامه‌ریزی معیشتی را از مردم گرفته ‌و قشر آسیب‌پذیر و طبقه متوسط به پائین جامعه را مستأصل کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به برخی مشکلات ‌اصناف و بازاریان تصریح کرد: ‌اگر از اقلیت اندک سرمایه‌دار که با تکاثر ثروت، خود را با هر شرایطی تطبیق می‌دهند بگذریم، بقیه مردم ‌‌زندگی‌شان فلج شده زیرا جنس و کالا باید دست به دست بچرخد و پول جایگزین شود و این مناسبات اکنون در بازار وجود ندارد و این رکود عظیمی را ایجاد کرده و اصناف و طبقه کسبه دچار مشکل در زندگی شده‌اند.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه این وضعیت جامعه را مضطرب کرده است، ادامه داد: ‌‌مدیریت غلط اقتصادی آقایان مشکلات اقتصادی را برای مردم به وجود آورده و بارها در این مورد به مسئولان تذکر داده بودیم‌ اما کسی گوش به حرف‌مان نداد.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت