4:55 1403/03/08

الگوسازی تعامل با همسایگان در پروژه‌های شرکت عمرانی بنیاد مستضعفان

صافی – شرکت زیرمجموعه بنیاد مستضعفان در راستای مسوولیت های اجتماعی خود و با هدف تقویت جایگاه برند خود با اجرای طرحی تعامل با همسایگان ساکن در جوار پروژه های اجرایی را تقویت کرده و امکان بازاریابی مستقیم را فراهم کرد.
no-photos

سیدجواد موسوی مدیر عامل شرکت ونک پارک با بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس بررسی های به عمل آمده یکی از مهمترین مشکلات منطقهای اجرای پروژه ها ایجاد سر و صدا و مزاحمت های ترافیکی برای همسایگان بود که با هدف عمل به مسئولیت های اجتماعی سازمانی به عنوان یکی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان و همچنین به منظور تقویت خوشنامی برند ونک پارک یکی از زیر مجموعه های هلدینگ عمران و مسکن بنیاد و همچنین فراهم شدن شرایط بازاریابی مستقیم منطقه ای پروژه ها ، فرآیند تعامل با همسایگان طراحی و پس از بازبینی های مکرر درهر پروژه کلید خورده و اجرا می شود.

وی مهمترین برنامه های اجرایی پیش بینی شده این فرآیند را نصب تابلوی عذر خواهی از همسایگان و همچنین اعلام قبلی فعالیت ها، گفت و گوی مستقیم با همسایگان به ویژه مدیران ساختمان های هم جوار و فراهم آوردن امکان بازدید گروهی،کنترل و بهینه سازی زمان های انتقال مصالح و تخلیه نخاله های بنایی برای حذف مزاحمت، جمع آوری انتقادات و پیشنهادات برای اجرای هر چه بهتر پروژه های عمرانی و کاهش مزاحمت های عمرانی حین اجرای هر پروژه و زیباسازی حداکثری محیط پروژه و کارگاه وهمچنین ایجاد محیط داخلی قابل رویت در حد امکان را اعلام کرد.

موسوی بیان کرد: اجرای پروژه های عمرانی در کلان شهر ها لاجرم منجر به ایجاد مزاحمت های منطقه ای می شود که این شرکت وابسته به هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان خود را ملزم به برنامه ریزی و تعامل با همسایگان و ساکنان منطقه می داند و علاوه بر آن بابت مشکلات احتمالی از آنها به صورت رسمی عذر خواهی خواهد کردتا بدین ترتیب به بخشی از مسوولیت های اجتماعی سازمانی خود در محیط پیرامونی عمل کند.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت