22:13 1403/03/10
به مناسبت هفته دولت؛

بهره برداری از 6 طرح عمرانی در مراغه

به مناسبت گراميداشت هفته دولت 6 طرح عمرانی امروز در مراغه به بهره‌ برداری رسيد.
no-photos

به گزارش صافی برای افتتاح این طرح‌ها در شهرستان مراغه جمعاً 55 میلیارد ریال هزینه شده است، این طرحهای عمرانی شامل دو پایگاه سلامت شهری در محله‌های گیلاسلوق و آقالار، نخستین آزمایشگاه سنجش استاندارد انواع روغن موتور و گریس در شمال‌غرب کشور، ایستگاه خودکار هواشناسی، طرح هادی روستاهای نرج آباد و آغاجری می شود.

حمید شکری فرماندار مراغه در این باره گفت: پایگاه‌های سلامت شهری مراغه به 16 هزار نفر از شهروندان این شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه خواهند داد.

وی افزود: نخستین آزمایشگاه سنجش استاندار انواع روغن موتور و گریس شمال‌غرب کشور با اشتغالزایی پنج نفر و با صرف 40 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شده است.

فرماندار مراغه اضافه کرد: ایستگاه خودکار هواشناسی مراغه نیز دومین ایستگاه خودکار سنجش دمای هوا پس از تبریز است که با صرف 2 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است.

شکری درباره طرح هادی روستاهای یاد شده افزود: با اجرای طرح هادی و آسفالت‌ریزی در روستاهای نرج آباد و آغاجری 650 خانوار از مزایای این دو طرح بهره‌مند شدند.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت