17:58 1403/03/30
استاندار خراسان جنوبی:

بنیاد ملی نخبگان یکی از بنیاد های بسیار موثر در خراسان جنوبی است

صافی – استاندار خراسان جنوبی بنیاد ملی نخبگان را یکی از بنیاد های بسیار موثر در این دانست و گفت: آنچه برای نظام و مسئولان مهم است برنامه ریزی در سطح ملی و استانی، توسعه فرهنگ نخبگی، نخبه پروری و شناسایی آنان است.
no-photos

محمد مهدی مروج الشریعه عصر امروز در حاشیه افتتاح پروژه های دانشگاه بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر مبنای مصوبه ای که در دولت به انجام رسیده است برای نخبگان دانشگاهی شرایطی را تنظیم می کنند که پیش بینی های متعددی از امتیازات و مشوق های مختلف برای نگهداشت نخبگان و توسعه فرهنگ نخبگی در این دستور العمل دولت مشخص شده است.

وی بنیاد ملی نخبگان را یکی از بنیاد های بسیار موثر در این دانست و افزود: آنچه برای نظام و مسئولان مهم است برنامه ریزی در سطح ملی و استانی، توسعه فرهنگ نخبگی، نخبه پروری و شناسایی آنها است.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه مطمئنا در سطوح مختلف کشور به ویژه در مناطق روستایی حتما دانشجو و افراد متعدد بالایی داریم بیان کرد: شناسایی و بازپروری و میدان دادن به آنها و ارائه امکانات به آنها مخصوصا تلاش های ویژه ای که در زمینه های تحقیقاتی دارند یکی از مهمترین اهداف دولت است.

مروج الشریعه تصریح کرد: همچنین آنچه مهم است آموزش و پژوهش در شورای برنامه ریزی و توسعه استان با همکاری بنیاد ملی نخبگان است که در دستور کار استان است تا برای رفع نیازهای نرم افزاری یا سخت افزاری کاری به انجام رسد.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت