22:28 1403/03/04
تحولات یمن؛

اعتراضات مردمی در محکومیت جنایات سعودی و ادامه محاصره یمن

صافی – منابع یمنی از تجمعات اعتراض‌آمیز در محکومیت جنایات مستمر رژیم سعودی علیه ملت یمن و ادامه محاصره این کشور خبر دادند.
no-photos

به گزارش پایگاه خبری صافی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی انصارالله، منطقه الدعیس در بخش بعدان در استان إب یمن شاهد تجمع اعتراض آمیز مردمی در محکومیت جنایات ائتلاف سعودی اماراتی آمریکایی در یمن و محاصره آن و سیاست گرسنه نگه داشتن مردم این کشور بود.

شرکت کنندگان در این تجمع، سکوت بین المللی در برابر جنایات و جنگ اقتصادی که از سوی کشورهای متخاصم به رهبری آل سعود وآل نهیان با هدف به زانو درآوردن ملت یمن و اشغال سرزمین و تاراج ثروت این ملت آغاز شده، را محکوم کردند.

 بیشتر بخوانید: حملات موشکی ارتش به مواضع مزدوران

یمنی ها در این تجمع اعتراض آمیز بر آمادگی کامل خود برای عزیمت به جبهه‌ها و پیروزی مردم مظلوم یمن که تمام حد و مرزها را پشت سر گذاشته تاکید و اعلام کردند یمنی‌ها هرگز به متجازان اجازه نخواهند داد تا دشمن به سیاست گرسنگی و محاصره شان ادامه دهد.‎

از سوی دیگر، مردم منطقه جبل الرعاویین واقع در بخش جبله استان إب در تجمع اعتراض آمیزی تاکید کردند: دشمنان سعی دارند با سیاست گرسنه نگه داشتن و محاصره اقتصادی و سیاسی، اراده ملت یمن را بشکنند و این ملت را به زانو در آورند، اما هرگز نمی توانند اراده ملت یمن را در هم شکسته و آنها را تسلیم نقشه ها و توطئه های تجاوزکارانه خود کنند.

شرکت کنندگان در این تجمع سکوت سازمان ملل در برابر جنایات متجاوزان و محاصره یمن و سیاست گرسنه نگه داشتن آنها را محکوم و اعلام کردند سقوط ارزش پول ملی و افزایش قیمت‌ها و رنجی که تمام ملت‌ چه در مناطق و استان‌های مقاوم یا اشغالی متحمل می‌شوند، بیانگر چهره زشت و توطئه بزرگ دشمنان علیه ملت است.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت