0:12 1403/03/05
فرمانده سپاه ناحیه مراغه:

250 دانش آموز شهرستان مراغه عازم مناطق عملیاتی شدند

صافی – فرمانده سپاه ناحیه مراغه از اعزام 250 دانش آموز پسر دبیرستان های این شهرستان به مناطق عملیاتی شمال غرب خبرداد.
no-photos

سرهنگ پاسدار رضا سامی روز یکشنبه در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی مراغه افزود: این کاروان فرهنگی دانش آموزی با همکاری سپاه و آموزش و پرورش این شهرستان در قالب اردویی 2 روزه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شد.

وی ادامه داد: در این اردوی دو روزه فرهنگی و تربیتی، دانش آموزان پسر مدارس متوسطه دوره دوم در قالب کاروان راهیان نور این شهرستان از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور از جمله یادمان های تمرچین، شهید بروجردی و شهید امینی بازدید کرده و با آرمان های شهدا تجدید میثاق می کنند.

سامی اضافه کرد: اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی این شهرستان از ابتدای سال تحصیلی آغاز شده که در قالب سه مرحله و با شرکت 750 دانش آموز دختر و پسر مدارس این شهرستان برگزار می شود.

وی گفت: تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز آشنایی دانش آموزان و نسل آینده با ارزش های هشت سال دفاع مقدس از رویکرد اصلی برگزاری این کاروان فرهنگی و معنوی است.

وی افزود: آشنایی نسل جدید با ارزش های انقلاب اسلامی نیز از اهداف متعالی این حرکت معنوی و فرهنگی در قالب اردوی دانش آموزی به مناطق هشت سال دفاع مقدس است.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت