5:07 1403/03/08
فرمانده انتظامی مراغه خبر داد:

بیش از 9 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

صافی – فرمانده انتظامی مراغه از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان خبرداد و گفت: در عملیات انهدام این باند 9 کیلو و 142 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
no-photos

سرهنگ رضا اصلانی فر افزود: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و سوداگران مرگ، و با اطلاع پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان از فعالیت این باند توزیع مواد مخدر، انهدام آن در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس در عملیاتی غافلگیرکننده و هوشمندانه با شناسایی مسیر تردد و نوع خودروی اعضای این باند موفق به دستگیری اعضای آن و کشف مواد از این خودرو شدند.

وی اضافه کرد: در عملیات ویژه پلیس، 2 نفر اعضای این باند دستگیر و به همراه یک دستگاه خودروی توقیفی برای ادامه مراحل قانونی تحویل دستگاه قضائی شد.

وی با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ از اولویت های پلیس است گفت: مبارزه با این پدیده شوم و مقابله با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر از راهبردهای نیروی انتظامی است.

اصلانی فر افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در زمینه فعالیت باندهای توزیع مواد مخدر، مراتب را به سامانه 110 پلیس اطلاع دهند.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت