23:46 1403/03/10

جشنواره عرضه کالاهای ایرانی در جمهوری آذربایجان

صافی – نخستین جشنواره فروش کالاهای ایرانی با حضور 42 شرکت تولیدی و بازرگانی در باکو افتتاح شد.
no-photos

نخستین جشنواره فروش کالاهای ایرانی با حضور 42 شرکت تولیدی و بازرگانی در باکو افتتاح شد.

در این جشنواره شرکت هاي تولیدی و تجاری از استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، همدان، اصفهان، قم، تهران، زنجان، کردستان و یزد تولیدات خود را برای عرضه و فروش به نمایش گذاشته اند.

در این جشنواره که به همت اتاق تعاون استان آذربایجان غربی برگزار شده است بیش از 600 تن کالا به ارزش بیش از نیم میلیون دلار انواع کالای ایرانی، شامل محصولات غذایی، محصولات پلاستیکی قابل استفاده در مبلمان شهری، صنایع دستی، فرش و تابلو فرش، محصولات و فرآورده های کشاورزی، سنگ های تزیینی و ساختمانی، مواد شوینده، ظروف یک بار مصرف، شیرینی جات و عسل و ادویجات به مدت ده روز عرضه می شود.

«محمود رضا شریفی خواه» رئیس اتاق تعاون استان آذربایجان غربی در این زمینه گفت: این جشنواره با هدف شناساندن کالاهای ایرانی و حمایت از تولید داخلی و حضور در بازارهای منطقه آسیای میانه و قفقاز برای اولین بار در باکو برگزار می شود و در آن کالاهای ایرانی به صورت مستقیم در مجموعه «آکرومال» باکو به فروش می رسند.

وی افزود: با توجه به وجود مشترکات فراوان دینی و فرهنگی و قابلیت هایی همچون وجود مرزهای مشترک طولانی و چهار گذرگاه رسمی مرزی جمهوری آذربایجان، ورود به بازارهای منطقه از اهمیت خاصی برخوردار است.

«شریفی خواه» خاطر نشان کرد: اتاق تعاون استان آذربایجان غربی پیش از این در سه سال متوالی در آستانه عید نوروز نمایشگاه های فروش کالاهای ایرانی در نخجوان جمهوری آذربایجان برگزار کرده که مورد استقبال مسئولان و مردم این جمهوری خود مختار قرار گرفته است.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت