22:56 1403/03/04
مدیر موزه استاد شهریار:

خودروی منتسب به استاد شهریار فروخته نشده است

صافی – دیر موزه و عضو هیات امنای موزه استاد شهریار گفت: خودروی منتسب به استاد شهریار فروخته نشده و در دست تعمیر است.
no-photos

هادی بهجت تبریزی با اعلام این خبر، گفت: در روزهای اخیر خبری مبنی بر فروش خودرو منتسب به استاد شهریار منتشر شده که این خبر نادرست بوده و این خودرو در حال حاضر در دست تعمیر و بهسازی است.

وی ادامه داد: این خودرو با نظارت سازمان در حال بهسازی است و بلافاصله بعد از اتمام تعمیر آن به محل موزه انتقال خواهد یافت.

بهجت تبریزی با اشاره به این‌که این خودرو جزو اموال موزه استاد شهریار است، خاطرنشان کرد: چند سال پیش سندی با نام استاد شهریار در خبرگزاری‌ها منتشر شد و بر همین اساس این خودرو توسط یکی از علاقه مندان استاد خریداری و به موزه اهدا شد ولی این موضوع در خبرگزاری‌ها درج نشده است که شهریار هرگز خودرویی نداشته و سند اول تنها به دلیل نگارش توصیه نامه به یکی از اقوام دور نوشته شده و به همین دلیل سند اول این خودرو به نام استاد شهریار بوده و در سند دوم به نام خریدار تغییر یافته است.

وی گفت: خانه موزه استاد شهریار نیز طبق روال گذشته به ارائه خدمات به بازدید کنندگان و علاقه مندان مشغول است و مرمت‌هایی انجام شده است و در حال حاضر مشکلی ندارد اما اگر بخواهیم مرمت استحکام بخشی انجام دهیم، این امر منوط به جلب رضایت همسایه‌ها است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از رسانه‌های محلی درخواست کرد پیش از بازنشر خبرهای منتشر شده در فضای مجازی از صحت و اعتبار آن مطمئن شوند تا احساسات علاقه مندان فرهنگ و هنر تبریز جریحه دار نشود.

سردبیر
سردبیر

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت