5:20 1403/03/08

تاکید ویژه برانکو بر حفظ تمرکز/ حضور باقری در بازی گل‌کوچک

به گزارش صافی، تمرین امروز سرخپوشان پس از صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ از ساعت ۱۱:۲۵ دقیقه آغاز شد. سرمربی در صحبت‌های خود بار دیگر بر حساسیت بالای بازی و اهمیت کسب حداکثر امتیازات در این مقطع از بازیکنان خواست با نهایت تمرکز برای بازی، آماده شده و در آن حضور یابند.

تمرین با گرم کردن آغاز شد، در حالی که محسن ربیع‌خواه نیز برنامه دویدن را در دستور کار داشت. بخش بعدی تمرین، فوتبال گل کوچک در نیمی از زمین بود که کریم باقری هم در آن حضور داشت و در این مرحله دروازه‌بان‌ها زیر نظر ایگور پانادیچ تمرین کردند.

پس از بازی فوتبال، کارهای ترکیبی بر تمرین دفاع و حمله در دستور کار بود. حرکت از کناره‌ها و عمق، سانتر و شوت‌زنی و دیگر برنامه‌های مورد نظر کادر فنی در این بخش از تمرین مرور شد.

پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان تمرین روی ضربات شروع مجدد بود. ضمن آنکه محسن مسلمان با توجه به سه اخطاره بودن و عدم حضور در این دیدار، دوهای سرعتی را زیر نظر استیلینوویچ انجام داد. سرخپوشان در خاتمه تمرین، راهی هتل ارم محل اردوی خود شدند.

پرسپولیس فردا (دوشنبه) از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه آزادی میزبان تیم گسترش فولاد تبریز خواهد بود.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت