4:42 1403/03/08
فرمانده انتظامی مراغه خبر داد:

باند سارقان مصالح ساختمانی و قطعات خودرو در مراغه متلاشی شد

فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری اعضا و متلاشی شدن باند سارقان از ساختمان های نیمه کاره و قطعات خودرو در این شهرستان خبرداد.
no-photos

سرهنگ رضا اصلانی فر افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت از ساختمان های نیمه کار و خالی از سکنه و نیز قطعات خودرو، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس این شهرستان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری سه سارق حرفه ای و سابقه دار عضو یک باند در این زمینه شدند.

وی اضافه کرد: متهمان پس از دستگیری در بازجویی های به عمل آمده و پس از مشاهده مستندات به ارتکاب 15 فقره سرقت شیرآلات ساختمان های نیمه کاره و خالی از سکنه و قطعات خودرو و موتورسیکلت اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه از متهمان لوازم ساختمانی و خودرویی به ارزش 200 میلیون ریال کشف شد گفت: اموال مسروقه پس از شناسایی تحویل مال باختگان شد.

وی با تاکید بر رعایت موازین ایمنی در ساختمان ها و خودروها افزود: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به سامانه 110 پلیس اطلاع دهند.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت