22:09 1403/03/10
نظرسنجی نشان داد؛

اختلاف نظر شدید مردم آمریکا درباره چشم انداز وضعیت کشور در دوره ترامپ

صافی نیوز / تازه ترین نظرسنجی نشان می‌دهد که شهروندان آمریکایی در خصوص اینکه آیا این کشور در پایان دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ وضعیت بهتر یا بدتری خواهد داشت، اختلاف نظر زیادی دارند.
no-photos

به گزارش صافی، نظرسنجی انجام شده توسط موسسه گالوپ حاکی است که یک اختلاف فاحش بین جمهوریخواهان و دموکرات ها درباره اوضاع آمریکا در پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ وجود دارد.

این نظرسنجی افزود: در جالی که بیش از ۸۵ درصد طرفداران حزب جمهوریخواه نسبت به چشم انداز اوضاع آمریکا در پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ امیدوار هستند، دموکرات ها به شدت ناامید بوده و تنها ۱۴ درصد آنها نسبت به بهتر شدن اوضاع این کشور در پایان دوره ترامپ امیدوار و خوش بین بوده اند.

این نظرسنجی به طور کلی نشان می دهد که ۴۸ درصد آمریکایی ها اعلام کرده اند که اوضاع این کشور در سال ۲۰۲۰ بهتر خواهد بود و ۴۶ درصد نیز پیش بینی کردند که اوضاع بدتر می شود.

نتایج این نظرسنجی در مقایسه با نظرسنجی ۲۰۰۹ میلادی زمانی که باراک اوباما به قدرت رسیده بود، اختلاف زیادی دارد. در آن نظرسنجی بیش از ۷۲ درصد شهروندان آمریکایی پیش بینی کرده بودند که اوضاع این کشور در پایان دوره ۴ ساله اوباما بهتر خواهد شد و ۲۰ درصد نسبت به این مساله ناامید بودند.

انتهای پیام/

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت