17:03 1403/03/30
نیویورک تایمز خبر داد؛

مهلت ۳۰ روزه ترامپ به “سگ دیوانه” برای برخورد با داعش

صافی نیوز / مقامات کاخ سفید درحال تهیه پیش‌نویس دستور جدید دونالد ترامپ هستند که در آن از وزیر دفاع خود خواسته حملات جدی‌تری را علیه داعش در سوریه برنامه‌ریزی کند.
no-photos

به گزارش صافی به نقل از فاکس نیوز، نیویورک تایمز روز پنجشنبه در گزارشی نوشت ترامپ روز جمعه اولین دیدار خود از پنتاگون را انجام خواهد داد و در این دیدار از جیمز ماتیس، وزیر دفاع خود خواهد خواست تا طی ۳۰ روز گزینه‌های جدیدی را در این باره ارائه دهد.

طبق این گزارش گزینه‌های احتمالی می‌توانند شامل گسترش استفاده نیروهای ویژه باشند. ترامپ روز چهارشنبه به شبکه ای بی سی گفت که وی از برقراری مناطق امن در سوریه حمایت می‌کند.

با اینحال ژنرال جوزف مارتین، فرمانده بخش پیاده نظام اول اعلام کرد که تغییری در دستورات مربوط به حمله به مواضع داعش در عراق و سوریه دریافت نکرده است.

مقامات پنتاگون اوایل این هفته به فاکس نیوز اعلام کردند که هنوز زود است که ژنرال ماتیس – مشهور به سگ دیوانه –  پیشنهادی در باره تغییر شیوه جنگ با داعش ارائه دهد.

انتهای پیام/

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت