5:37 1403/03/08
امام جمعه مراغه:

زیرساخت های ایجاد شده در شهرها و روستاها پس از پیروزی انقلاب قابل توجه است

عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به فرارسیدن هفته دولت گفت: زیرساخت های ایجاد شده در شهرها و روستاها از جمله آب، برق، گاز، راه های روستایی و توسعه بهداشت عمومی در 40 سال پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قابل توجه بوده است.
no-photos

آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه مراغه گفت: اجرای طرح های عمرانی، بازسازی مناطق جنگ زده و زلزله زده، وضعیت فعلی مدارس و دانشگاه ها و نیز اقتدار دفاعی و سیاسی کشورمان محقق شده و رفاه و امنیت را برای مردم به ارمغان آورده است.

وی ادامه داد: زیرساخت های ایجاد شده در شهرها و روستاها از جمله آب، برق، گاز، راه های روستایی و توسعه بهداشت عمومی در 40 سال پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قابل توجه بوده است.

وی اضافه کرد: آنچه امروز مردم را در جامعه دچار مشکل کرده، وجود فرهنگ تجمل گرایی در بین خانواده ها و دوری از سبک زندگی اسلامی است.

خطیب جمعه مراغه با انتقاد از روند توزیع یارانه ها در کشور گفت: دولت با هدفمندتر شدن یارانه ها، می توانست طرح های بزرگ اشتغال زا و اقتصادی برای بهبود معیشت مردم اجرا کند.

آیت الله پورمحمدی افزود: امروز برخی نمایندگان منتقد توزیع یارانه هستند که خود در تصویب این لایحه تلاش یا در قبال آن سکوت کرده بودند.

وی ادامه داد: با وجود برخی مشکلات اقتصادی، اقتدار کنونی نظام اسلامی در سایه منویات رهبر معظم انقلاب و تلاش نیروهای مسلح محقق شده است.

عضو خبرگان رهبری با انتقاد از تعجیل هیئت های عزاداری برای راه اندازی تکایا و آیین های عزاداری حسینی اضافه کرد: با توجه به فرارسیدن ایام دهه ولایت و امامت و عید غدیر، آغاز زود هنگام عزاداری ها در حقیقت بی حرمتی به ساحت امیرالمومنین علی (ع) است.

انتهای پیام /*

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت