23:13 1403/03/10

برترین‌های بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه‌گویی در مازندران معرفی شدند

صافی – با آرای هیئت بازبین، راه یافتگان مرحله استانی بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در مازندران معرفی شدند.
no-photos

به گزارش پایگاه خبری صافی به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری مازندران، پس از بررسی دبیرخانه استانی بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در مازندران و بازبینی آثار توسط هیات بازبین، دبیرخانه این جشنواره اسامی راه یافتگان خود را به مرحله‌ استانی معرفی کرد.

پس از ثبت نام قصه‌ها در بخش‎های دختران و پسران، مردان و زنان و همچنین پدر بزرگ‎ها و مادربزرگ‌ها و قصه های 90 ثانیه‌ای، بیش از 100 اثر در سایت جشنواره بارگزاری شد.

هیئت داوران پس از بازبینی آثار در نهایت 33 اثر را برای شرکت در مرحله استانی برگزید که از این میان 21 اثر مربوط به زنان و مردان، 9 اثر در بخش دختران و پسران 14 تا 18 سال و 3 اثر در بخش پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‎ها است.

قرار است این 33 قصه‎گوی منتخب راه یافته به مسابقه‌ی استانی، روزهای 17 و 18 مهرماه در سالن پیامبر اعظم شهرستان نور با هم به رقابت بپردازند تا در نهایت 5 اثر در بخش زنان و مردان برای رقابت در مرحله‌ی منطقه‌ای و در دو بخش دیگر نیز هر کدام 3 اثر مستقیماً به دبیرخانه‌ی کشوری قصه‌گویی معرفی شوند.

مازندران روزهای 3 و 4 آذرماه امسال با حضور هفت استان تهران، البرز، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی و رضوی میزبان مرحله‌ منطقه‌ای بیست و یکمین جشنواره قصه‌گویی در شهر ساری است.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت