23:36 1403/03/04
خطیب جمعه مراغه:

حضور رئیس جمهور در مجلس نمونه بارز مردم سالاری دینی است

امام جمعه مراغه در خطبه های این هفته با اشاره به دعوت نمایندگان مجلس از رئیس جمهور برای پاسخگویی گفت: حضور رئیس جمهور در مجلس و پاسخ به سئوالات نمایندگان، نمونه بارز مردم سالاری دینی در کشور هست.
no-photos

به گزارش صافی از مراغه، آیت الله پورمحمدی در خطبه های این هفته نمازجمعه مراغه گفت: حضور رئیس قوه مجریه در مجلس که با جواب به سئوالات همراه بود، نمایش اقتدار و ثبات نظام اسلامی است.

وی افزود: پاسخگویی رئیس جمهور به دغدغه های نمایندگان مردم که فارغ از جناح بندی و جنجال آفرینی های کاذب بوده، باید به عنوان فرهنگی در بین مسئولان کشور تبدیل شود.

خطیب جمعه مراغه با اشاره به سخنان چند روز پیش رهبر معظم انقلاب در جمع اعضای هیئت دولت اضافه کرد: مقام معظم رهبری در این رهنمودها، از حضور و پاسخگویی رئیس جمهوری در مجلس تقدیر کردند، که مسئولان کشوری و دولت باید این حمایت رهبری را قدر دانسته و با تکیه بر رهنمودهای ایشان در مسیر رفع دغدغه های مردم گام بردارند.

عضو خبرگان رهبری افزود: وجود همدلی، صفا، صمیمیت، اتحاد و همکاری؛ خواست رهبر انقلاب از مسئولان کشور است تا به این طریق توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان نظام خنثی شود.

بیشتر بخوانید: زیرساخت های ایجاد شده در شهرها و روستاها پس از پیروزی انقلاب قابل توجه است

وی با اشاره به فرارسیدن ایام محرم و عزاداری های حسینی ادامه داد: در برگزاری آیین های سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) فرایض و واجبات دینی به ویژه نماز مورد غفلت عزاداران و هیئت های حسینی قرار نگیرد، هیئت های حسینی در آیین های سوگواری، شئونات دینی را مراعات کرده و از نواختن طبل در زمان اذان و اقامه نماز خودداری کنند.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت